Bugun...RİDADE Sezon sonu gösterilerini Süleyman Seba Kültür Merkezi’nde Gerçekleştirdi.

İstanbul Abhaz Kültür Derneğinin “dışa açılan yüzü” RİDADE Kafkas Halk Dansları Topluluğu “Ortak Düşlerin Toprakları” adlı sezon sonu gösterilerini coşkulu kalabalığa sundular.

facebook-paylas
Tarih: 27-06-2023 14:09

RİDADE Sezon sonu gösterilerini Süleyman Seba Kültür Merkezi’nde Gerçekleştirdi.

RİDADE Sezon sonu gösterilerini Süleyman Seba Kültür Merkezi’nde Gerçekleştirdi.

 

İstanbul Abhaz Kültür Derneğinin “dışa açılan yüzü” RİDADE Kafkas Halk Dansları Topluluğu “Ortak Düşlerin Toprakları” adlı sezon sonu gösterilerini coşkulu kalabalığa sundular.

 

Özen Atsanba

Abhaz Postası

 

İstanbul Abhaz Kültür Derneğinden yapılan açıklamada

Süleyman Seba Kültür Merkezinde RİDADE ENSEMBLE ve ADATS ENSEMBLE  "ORTAK DÜŞLERİN TOPRAKLARI"  adlı sezon sonu gösterisini salonu dolduran coşkulu izleyici katılımıyla gerçekleştirdik.

Değerli Hocamız Burak Kumaş ve yardımcıları Demet Öztürk, Ender Azın, Şule Kesik, Yağmur Yılmaz ve Utku Yılmaz'a,

ADATS ENSEMBLE Gökmen Özkap, Ömer Uygun, Ramazan Çelikci ve Burak Deniz'e, coşkuyu hep yukarda tutan müzisyenlerimize, destekleriyle yanımızda olan RİRAŞE çocuk ekimizin değerli velilerine, bütün organizasyonda büyük emeği olan dernek koordinatörümüz Neslihan Tınaz'a, sezon boyunca lezzet durağımız Hülya Köroğlu, Nihal Kutlu ve Erel Saylam'a,

Gecemize katılarak bizleri onurlandıran

Abhazya Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı İnal Ardzınba!ya, Abhazya Cumhuriyeti Moskova Elçiliği Baş Müşaviri Dimitri Ketiya!ya, Abhazya Cumhuriyeti Türkiye tam yetkili Temsilcisi İbrahim Ayuzba’ya, Rusya Federasyonu İstanbul Konsolosu Maksim Tumanin’a, Konsolos yardımcısı Sergey Trofimov’a, Güney Osetya Cumhuriyeti Türkiye Elçisi Burhan Canpolat, Abhaz-Fed Genel Başkanımız Maharia Murat Gümü’eş, Beşiktaş Belediyesi Meclis Üyesi Erşan Cesur!a, Bakırköy Belediyesi Kültür İşleri Müd. Sait Babaoğlu’na, Ataşehir Belediyesi Kültür Müd. Murat Aşcı’ya, Duygu Akçay’a,  Kayseri Spor Başkan Yardımcısı Semra Demire’er, Alan Vakfı Başkanı Sadrettin Kuşoğlu’na, Kafkas Vakfı Başkanı Veysel Arhan’a, İstanbul Kafkas Kültür Derneği Başkanı Y. Nuri Güneş’e, Çerkes Kültürevi Başkanı Ömer Çötok'a, Salon tahsisi, iaşe desteği için Beşiktaş Belediyesi ve Meclis üyesi Eyıgba Erşan Cesur’a,

Malzeme, yiyecek, ulaşım ve sahne dekorları destekleri için Söz Orman Ürünleri Barkan Kamil Berkkan’a, Maykop Restaurant Alpay Türkoğlu’na, ve Hakan Yağan'a, Ahakuytra ekibimiz oyuncularına ve salonu dolduran kıymetli eş, dost, üye ve tüm izleyicilere, dernek yönetim kurulu olarak sonsuz teşekkür ediyoruz.

Teşekkürler Tanrım bizleri buluşturduğun için...”

İstanbul Abhaz Kültür Derneği Yönetim Kurulu
Bu haber 747 defa okunmuştur.


Etiketler :

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI YUKARI